Warsztaty stacjonarne

 • Warsztaty trwają 2 godziny zegarowe.
  Mogą być prowadzone dla grup (liczba osób w grupie min.3 max.6) lub indywidualnie
  Terminy do ustalenia.
 • Materiały do grupowych zajęć jednorazowych zapewniam ja :)

 • Grupowe jednorazowe zajęcia przeznaczone są dla grup zorganizowanych lub grona kilku koleżanek, które zechcą razem spróbować swoich sił :) Jeśli taka grupa się zawiąże i wyrazi zainteresowanie, wówczas jest możliwość, by przekształciła się w zajęcia cykliczne. Nauka tworzenia biżuterii wymaga czasu, podobnie jak nauka gry na instrumentach. Jednak jednorazowe zajęcia pozwolą rozeznać czy nas to interesuje :)
 • Materiały do zajęć cyklicznych trzeba mieć własne, by móc powolutku rozwijać swoją pasję.
  Na pierwszych zajęciach, tzw. kontaktowych, które oferuję BEZPŁATNIE, opowiadam o tym na jakich materiałach będziemy pracować, co jest konieczne na sam początek, mówię co i gdzie można kupić, a nawet pomagam w złożeniu zamówienia. Warto jednak nabyć tę umiejętność, by potem móc być samodzielną. 
 • Zajęcia indywidualne ustalamy indywidualnie :) 
  Jeśli chcesz umówić się ze mną na takie zajęcia- skontaktuj się ze mną wcześniej (najlepiej telefonicznie: 667 271 151), by ustalić nad czym konkretnie chcesz popracować, czego się nauczyć i oczywiście by ustalić termin spotkania :)
  Jeśli jesteś już koralikująca, zapewne posiadasz własne materiały, wtedy po prostu ustalamy co zabrać ze sobą :)
  Jeśli nie robiłaś jeszcze nic, a chciałabyś po prostu spróbować, a z jakiegoś powodu krępujesz się robić to w grupie, bądź chcesz mnie na wyłączność- możemy się umówić i przygotuję dla Ciebie materiały potrzebne na te konkretne zajęcia.
 • Jest też możliwość wykupienia zajęć indywidualnych dla innej osoby w formie vouchera-prezentu. Wówczas proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po dokonaniu płatności wysyłam grafikę z zaproszeniem na zajęcia :)
 • To co ważne- nie jestem sklepem, nie mam w swojej ofercie sprzedaży potrzebnych materiałów, ale wiem jak i gdzie można je nabyć i mogę pomóc w tychże zakupach. Jeśli w jakimś momencie uznasz, że "to nie dla Ciebie" zawsze znajdą się chętne, by odkupić pozostałe koraliki :) 

 • Numer konta do dokonywania płatności:
  Studio Koralika "Agnelia"
  51 1140 1010 0000 5433 5901 7316
zajęcia grupowe, cykliczne
zł 
60
/1 zaj.
Cena za 1 osobę,  za pojedyncze zajęcia grupowe, w systemie spotkań cyklicznych.
Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu.

Można również wykupić karnet miesięczny na 4 zajęcia (po kolei), za 200 zł.
zajęcia grupowe, jednorazowe
zł 
100
/1 zaj.
Cena za 1 osobę, za pojedyncze zajęcia grupowe, przeznaczone do jednorazowych spotkań dla grup zorganizowanych (min. 3, max 6 osób)

Materiały na te zajęcia zapewniam ja.
zajęcia indywidualne
zł 
120
/1 zaj
Cena za jedno, dwugodzinne spotkanie. 

Cena może ulec zmianie, jeśli to ja będę zapewniać materiały do zajęć. Kwota będzie zależna od tego co będzie potrzebne i w jakiej ilości.
Szukaj