20. Nabór na zajęcia!!!

20. Nabór na zajęcia!!!

Wtorek, 28 Listopad 2023

UWAGA!!! UWAGA!!!

Zbieram chętne Panie na nową grupę! Zaczynamy od początku, więc proszę się nie przejmuj się, jeśli nigdy nie robiłaś nic z koralików. Od tego jestem by nauczyć! Potrzebne są tylko chęci! Jeśli zbierze się grupa (minimum 3 osoby), ruszamy!

 1.   Czego będziemy się uczyć? 
  Wszelkie ściegi są na podstronie: warsztaty i wydarzenia
 2. Ile to będzie kosztować:  cennik
 3. Gdzie odbywają się zajęcia?
  Stacjonarnie w Łodzi w centrum miasta- Kościuszki 101 (okolice Przesiadkowa), więc każda z Pań będzie miała takie same szanse by dojechać.
 4. Ile trwają i jak często?
  Raz w tygodniu i trwają 2 godziny zegarowe. Jak łatwo się domyślić- to tylko baza, cała miłość do koralików rozwija się potem w domu :)
 5. Co z materiałami?
  Każdy będzie składać własny "warsztat", dlatego na pierwszych zajęciach mówię co jest potrzebne i gdzie to kupić. Pierwsze zajęcia są przeze mnie całkowicie przegadane- opowiadam o koralikach, pokazuję mniej więcej w jakim stylu będziemy tworzyć prace, opowiadam co jest niezbędne a co jest "fanaberią" ;) Te zajęcia są bezpłatne :) Nie mniej są to bardzo ważne zajęcia, bo tak naprawdę stanowią bazę naszej pracy.
 6. Jak długo będę się uczyć?
  I na to pytanie nie ma odpowiedzi. To zależy w jakim tempie będzie pracować grupa, ile czasu poszczególne osoby będą mogły poświęcić na pracę w domu, a nawet czy grupa będzie chodzić na zajęcia regularnie czy "w kratkę". W każdej chwili można zrezygnować, jednak nie w każdej chwili można dołączyć. 
 7. Czy na zajęciach każda osoba robi tę samą pracę?
  Tak. Czasem prace mogą różnić się wzorem, również same wybieracie kolory, ale wszystkie pracujemy nad tym samym ściegiem. 
 8. Jak zapisać się na zajęcia?
  Po prostu napisz maila- sk.agnelia@gmail.com lub zadzwoń (numer poniżej). Możesz też zostawić tutaj komentarz z jakimiś namiarami na siebie, żebym to ja mogła zadzwonić lub napisać.
 9. Jeśli masz jeszcze inne pytania lub wątpliwości to po prostu zadzwoń:
  tel. 667 271 151 Zawsze najlepiej dopytać "u źródła" :)

Serdecznie zapraszam kobiety w każdym wieku (umówmy się, że minimum to 15 lat) i każdego stanu ;)  Nie jest potrzebna wybitna cierpliwość- ona przychodzi sama, równocześnie z fascynacją koralikami :)  Jedyne co warto, to po prostu lubić ten rodzaj biżuterii  :)

Brak komentarzy
Szukaj